Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Premiera nowej powieści Grahama Mastertona - Książki - Kultura
Premiera nowej powieści Grahama Mastertona
piątek, 31 sierpnia 2012 11:41

Dzisiaj nakładem Wydawnictwa Albatros ukazała się premierowa powieść Grahama Mastertona pt. „Upadłe anioły”. W księgarniach pojawi się także wznowienie sequela powieści, która przyniosła autorowi światową sławę – „Zemsta Manitou”. Premierom towarzyszyć będzie wizyta bestsellerowego pisarza – 6 września w Warszawie i 8 oraz 9 września na Grojkonie w Bielsku-Białej.

 
Graham Masterton rozpoczynał swoją karierę na początku lat 70, natomiast światową sławę zyskał w 1975, dzięki swojemu pisarskiemu debiutowi w dziedzinie horroru, powieści „Manitou”. Do roku 2012 Masterton napisał ponad 100 książek w kilku gatunkach, wydawanych w wielu krajach świata.


Już we wrześniu, na zaproszenie Wydawnictwa Albatros, autor odwiedzi Warszawę, aby spotkać się z fanami i wziąć udział w sesji podpisywania książek. 6 września będzie można go spotkać w księgarni Traffic Club S.A., przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie w sali na parterze, od godziny 17:00. Spotkanie poprowadzi Piotr Pocztarek, redaktor oficjalnej polskiej strony pisarza i współautor zabarwionej biograficznie książki „MASTERTON: Twarzą w twarz z pisarzem”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros w listopadzie 2011 roku.


Masterton będzie także gościem VIP na Festiwalu Grojkon w Bielsku-Białej. Będzie go można tam zobaczyć w sobotę, 8 września, o godzinie 13:00 na dłuższym spotkaniu i w niedzielę, 9 września, o godzinie 10:00 na spotkaniu nieco krótszym. Podpisywanie książek będzie możliwe tylko w sobotę, autorowi będzie można również zadawać pytania. Spotkania poprowadzi Piotr Cholewa, tłumacz, autor między innymi przekładu kultowej już książki „Manitou”.
Wszystkie aktualne informacje na temat wizyty autora można śledzić na stronie internetowej www.grahammasterton.blox.pl.

 


Reklama

Potrzebujesz porady podatkowej? Dobrze trafiłeś. uslugi podatkowe Lublin Aktualna oferta na naszej stronie internetowej.

Nasz profil działalności wiąże się z techniką grzewczą i sanitarną. łazienki lublin Zapraszamy do naszego sklepu.

Promocyjne ceny na usługi opiekuńcze. residential care Stirlingshire Szczegóły na naszej stronie internetowej.