Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kultura - Kultura
Premiera: Janek Samołyk - Codziennie
piątek, 14 września 2012 09:36

Drugi album Janka Samołyka ukaże się po dwóch latach od debiutanckiego krążka „Wrocław”. Pochlebne opinie, które zebrał poprzedni album oraz nagrody , które zdobył artysta (Konkurs Młodych Zespołów – Jarocin 2010 oraz Nagroda Prezydenta Miasta Gdańsk na IX Festiwalu im. Grzegorza Ciechowskiego – Tczew 2010) , pozwalają na  stwierdzenie, że Janek Samołyk  miał nie tylko udany debiut, ale ma już swoich odbiorców – zwolenników muzyki z pogranicza brytyjskiego rocka i poezji śpiewanej.

 
Krwawe bitwy na froncie wschodnim
piątek, 14 września 2012 09:31

HISTORY od 19 października powraca z cyklem dokumentalnym „II wojna na froncie wschodnim” o największych i najkrwawszych zmaganiach II wojny światowej, przedstawionych w bezprecedensowy sposób z rosyjskiej perspektywy.

 
Flirt z nadprzyrodzonymi rzeczami
poniedziałek, 10 września 2012 10:15

Ten film zrodził się z pragnienia wiary w prawdziwą miłość, z chęci podtrzymania wiary w miłość z mojej strony. -  mówi reżyser "Cafe de flore" Jean-Marc Vallée - Chciałem zrobić coś romantycznego, a zarazem mocnego, nieomal magicznego. Postanowiłem wyjść od realistycznej opowieści i poflirtować z nadprzyrodzonymi rzeczami… "

 
Co się działo na froncie wschodnim?
czwartek, 06 września 2012 11:26

Okrutne realia wojny na froncie wschodnim podczas drugiej wojny światowej, Pearl Harbor, zagadki Titanica - w październiku na kanale History, będzie kilka ciekawych programów, które powinny zainteresować fanów historii.

 
Szybki cash - obraz szwedzkiego społeczeństwa
środa, 05 września 2012 08:42

Johan jest obiecującym studentem ekonomii, który imprezuje ze swoimi bogatymi kumplami z uczelni. Pozuje na syna dyplomaty, ale w rzeczywistości zarabia na chleb jeżdżąc taksówką. Zazdrości kolegom, których bez trudu stać na wszystko. W dodatku zakochuje się w dziewczynie z wyższych sfer. Aby mieć więcej pieniędzy na wystawne życie, wplątuje się w ciemne interesy.

 
Zapowiedź: Zakochana bez pamięci
wtorek, 04 września 2012 09:12

W krótkim czasie w życiu Marie zachodzą ważne zmiany: dostaje nową pracę i wpada w oko Paulowi, przystojnemu synowi szefa. Jej 29. urodziny kończą się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła: płomienną nocą w jego ramionach.

 
Zmarł aktor z filmu "Zielona Mila"
wtorek, 04 września 2012 09:04

Zmarł "Big Mike" czyli Michael Clarke Duncan, który najbardziej zapamiętany chyba został z roli Johna Coffeya z filmu "Zielona Mila".

 
Premiera nowej powieści Grahama Mastertona
piątek, 31 sierpnia 2012 11:41

Dzisiaj nakładem Wydawnictwa Albatros ukazała się premierowa powieść Grahama Mastertona pt. „Upadłe anioły”. W księgarniach pojawi się także wznowienie sequela powieści, która przyniosła autorowi światową sławę – „Zemsta Manitou”. Premierom towarzyszyć będzie wizyta bestsellerowego pisarza – 6 września w Warszawie i 8 oraz 9 września na Grojkonie w Bielsku-Białej.

 
Premiera: W pół drogi
piątek, 31 sierpnia 2012 11:33

Frank ma wszystko, czego mu w życiu potrzeba: kochającą żonę, udane dzieci, ładny nowy dom i stałą, dobrze płatną pracę. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić jego szczęścia.

 
Zapowiedź: 37. Krakowskie Reminiscencje Teatralne
piątek, 31 sierpnia 2012 09:40

Performatywna kolacja z menu transgatunkowym, międzynarodowe spektakle, pokazy tańca współczesnego, spacery po awangardowym i przyszłym Krakowie, warsztaty z hodowli jadalnych grzybów rozkładających ludzkie ciało. Najbliższa edycja Krakowskich Reminiscencji Teatralnych, która odbędzie się w dniach od 5 do 11 października 2012, zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8