Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Premiera Janek Samołyk - Codziennie - Muzyka - Kultura
Premiera: Janek Samołyk - Codziennie
piątek, 14 września 2012 09:36

Drugi album Janka Samołyka ukaże się po dwóch latach od debiutanckiego krążka „Wrocław”. Pochlebne opinie, które zebrał poprzedni album oraz nagrody , które zdobył artysta (Konkurs Młodych Zespołów – Jarocin 2010 oraz Nagroda Prezydenta Miasta Gdańsk na IX Festiwalu im. Grzegorza Ciechowskiego – Tczew 2010) , pozwalają na  stwierdzenie, że Janek Samołyk  miał nie tylko udany debiut, ale ma już swoich odbiorców – zwolenników muzyki z pogranicza brytyjskiego rocka i poezji śpiewanej.

 
Rok 2012 był dla Janka Samołyka również wyjątkowo udany. Artysta ma za sobą występ na tegorocznym Festiwalu Polskiej Piosenki  w Opolu i koncerty w Chinach (to coś czym może pochwalić się bardzo niewielu muzyków znad Wisły).

Nowa płyta "Problem z wiernością" zawiera kilkanaście premierowych kompozycji, w których artysta często stawia na tekst w języku polskim. Album został nagrany wspólnie z zespołem, który towarzyszy Samołykowi na koncertach. Dzięki temu udało się przenieść na krążek energię znaną z występów na żywo, nad czym czuwał m.in. Leszek Kamiński - producent  muzyczny i wielokrotny laureat Fryderyka. Wpadające w ucho melodie, ciekawe teksty, aranżacje pełne skrzypiec i analogowych instrumentów - wszystko to znajdziemy na nowej płycie.

 


Reklama

Zapraszamy do wypożyczalni sprzetu rehabilitacyjnego. zobacz Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz zdjęcia sprzętu.

Najlepszy punkt xero w Lublinie. druk A0 lublin Sprawdź naszą ofertę w internecie.

Organizujemy imprezy rekreacyjne. eurobungee Na naszej stronie internetowej znajdziesz referencje od zadowolonych klientów.