Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Zapowiedź Zakochana bez pamięci - Premiery kinowe - Kultura
Zapowiedź: Zakochana bez pamięci
wtorek, 04 września 2012 09:12

W krótkim czasie w życiu Marie zachodzą ważne zmiany: dostaje nową pracę i wpada w oko Paulowi, przystojnemu synowi szefa. Jej 29. urodziny kończą się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła: płomienną nocą w jego ramionach.

 

Kiedy budzi się następnego ranka, nie rozpoznaje niczego. W sklepach płaci się Euro, w garażu parkuje ekskluzywne BMW, a w kuchni siedzi miały chłopiec wołający mamę… Brzmi jak pobudka po dobrej imprezie? Na dodatek Marie odkrywa, że ma tylko 4 dni, aby mężczyzna jej marzeń jeszcze raz się w niej zakochał, a życie powróciło na właściwe tory…

Pełna zaskakującego humoru ciepła komedia z udziałem największych gwiazd francuskiego kina: Juliette Binoche i Mathieu Kassovitza.

Tytuł oryginalny La vie d'une autre
Reżyseria Sylvie Testud
W KINACH OD 21 WRZEŚNIA 2012

 

 


Reklama

Byłeś u lekarza? Oceń go na naszym portalu. chirurg Lublin Pomóż innym wybrać najlepszego specjalistę.

Naturalne kosmetyki pozwolą Ci wyglądać pięknie, nie nadwerężając zbytnio zdrowia. kosmetyki do aromaterapii Portal Naturalna to źródło wiedzy na temat naturalnych kosmetyków.

Najlepsze studio makijażu w Lublinie. Niskie ceny i profesjonalni pracownicy. przedłużanie rzęs lublin Chcesz przedłużyć rzęsy? Zapraszamy do nas.