Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Egzotyczne panie na ekranie - Time4TV - Kultura
Egzotyczne panie na ekranie
poniedziałek, 15 października 2012 16:14

Na całym świecie kręcone są nowe produkcje telewizyjne. Sensacyjne, komediowe, dla całych rodzin, dla dzieci i tylko dla dorosłych. Jak w tym gąszczu wybrać coś dla siebie? Męska część publiczności na pewno zainteresuje się propozycjami, w których możemy podziwiać piękne kobiety.


Trzy egzotyczne piękności oglądać można w zimne, jesienne wieczory. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i nawet jeżeli nie należycie do miłośników telewizji, te piękne bohaterki przygwożdżą was do ekranu. Moon Bloodgood występuje w głośnej produkcji science fiction Stevena Spielberga „Wrogie niebo”. Grace Park to stróż prawa w serialu „Hawaii 5.0”. Natomiast piękna Sarah Shahi to urocza mediatorka w serialu „Paragraf Kate”.

 

Moon Bloodgood to owoc miłości amerykańskiego żołnierza i koreańskiej kobiety. Jako nastolatka była cheerliderką w znanej grupie Laker Girls (dziewczyny LA Lakers). Od 2005 roku Moon regularnie pojawia się na liście „100 najgorętszych kobiet świata” według magazynu „Maxim”.  Grała kilka epizodów w mniej znanych produkcjach. Jej największa rola to Blair Williams w 4. części „Terminatora: Ocalenie”.


Losy Grace Park są jeszcze bardziej pogmatwane niż jej koleżanki Moon. Urodzona w USA, jako mała dziewczynka wyemigrowała do Kanady. Sama mówi o sobie że jest kanadyjką z koreańskimi korzeniami. Studiowała psychologię i iberystykę na uniwersytecie w Vancouver. W roku 2010 zajęła 60 miejsce w rankingu 100 najseksowniejszych kobiet według Maxima. Znana z seriali „Battlestar Galactica” i „Stargate”.

Sarah Shahi to pół hiszpanka, pół Iranka. Jako nastolatka wygrała kilka konkursów piękności. W roku 2000 była maskotką drużyny Dallas Cowboys i jedną z cheerliderek tego klubu. Co ciekawe poza urodą, Sarah posiada też dość bystry umysł. Studiowała anglistykę i była jedną z najlepszych studentek na roku. Karierę aktorki rozpoczęła od epizodów w: „Ostrym dyżurze”, „Jeziorze marzeń”, czy „Agentka o stu twarzach”. Popularność przyniosła jej rola w serialu „The L Word”. Prywatnie Sarah jest żoną aktora Steve’a Howey’a i ma z nim kilkuletniego syna. Regularnie pojawia się w zestawieniu Maxima „100 najgorętszych kobiet świata”.


Wszystkie trzy panie są piękne, utalentowane i oglądać je można na Universal Channel. Nie sposób obojętnie przejść obok takich ślicznotek. A gdyby mężczyźni musieli tłumaczyć się swoim wybrankom, czemu znowu oglądają jakieś ponętne kobiety, mogą zaprosić je do wspólnego oglądania i użyć argumentu że partnerują im równie gorący faceci.

„Paragraf Kate” czwartki 22.00
„Wrogie niebo” środy godzina 22.00
„Hawaii 5.0”, sezon 1. Od 12 listopada, od poniedziałku do piątku godzina 21.00


Reklama

Najlepszy dentysta w Lublinie. implanty lublin Sprawdź naszą ofertę w internecie.