Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Je-rry! Je-rry! - Time4TV - Kultura
Je-rry! Je-rry!
środa, 19 grudnia 2012 11:58

Od poniedziałku do piątku godzinie 23.00 na kanale CBS Reality śledzić można wyjątkowo wciągające „Potyczki Jerry’ego Springera”. Program szokuje i bawi. Występujące w nim osoby nie mają skrupułów, by opowiadać o najbardziej intymnych szczegółach swojego życia.

 Często na wizji wyjawiają swoje sekrety, które są zaskoczeniem nie tylko dla publiczności zgromadzonej w studio, ale także dla rodzin głównych bohaterów popularnego show.

Program nadawany od 1991 roku prezentuje najbardziej dysfunkcyjne rodziny, które na wizji piorą swoje największe brudy. Naprawdę jest co oglądać! W programie poruszane są tak szokujące kwestie, jak niewierność, zoofilia, kazirodztwo, prostytucja czy fetysze. Nie ma chyba kwestii, który byłaby tutaj tematem tabu.

Goście odkrywają swoje tajemnice w studio przed publicznością – widzowie mogę się spodziewać łez, napadów złości i bójek… W skrajnych sytuacjach do akcji wkraczają krzepcy ochroniarze. „ Potyczki Jerry’ego Springera” nie byłby tym samym programem bez kultowego skandowania publiczności „Je-rry!, Je-rry!” .

Czego  nie wiecie o Jerrym Springerze:

-Jerry Springer urodził się w 1944 roku na stacji metra Highgate w Londynie.

-Rodzice Springera byli Żydami, którzy uciekli przed nazizmem – na trzy dni przed wybuchem II wojny światowej opuścili nazistowskie Niemcy.

-Springer rozpoczął swoją karierę polityczną, wspierając kampanię Roberta F. Kennedy’ego.

-W 1997 roku Springer zagrał samego siebie w odcinku serialu telewizyjnego „Roseanne”.

-W 2006 roku Springer pojawił się w „Tańcu z gwiazdami”, ponieważ chciał nauczyć się tańczyć walca na wesele córki.